10minuta lajme shqip blue1
Aterim më i rrezikshëm!

31 May 2016

Në aeroportin e Jiyeang kishte pasur një aterim shum të rrezikshem.

Kjo i ndodhi një aeroplani gjigand i cili kishte ateruar shkaku i një rrufeje e cila e kishte goditur atë, ku aty kishte pasur shum pasagjer mirepo për fat të mire nuk kishte asnjë të lënduar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android