10minuta lajme shqip blue1
4 vjeçarja me akrobaci të mahnitëshme

01 Jun 2016

Ajo nuk është e madhe mirëpo hopi saj i kishte hyrë në qef që nga mosha 2 vjeçare.

Ajo quhet Emma dhe tash është vetëm një 4 vjeçare dhe të gjith po mahniten nga akrobacit që ajo mund ti bëjë, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android