10minuta lajme shqip blue1
Tri ditë liri!

06 Jun 2016

Ai quhet Cheng Youze dhe është 52 vjeçar ai gjithashtu është krimineli më i njohur.

Ai sapo kishte dalur nga burgu dhe atë e prisnin krejt banda e tij ku shkuan drejt në fest dhe gjë që kjo e bëri që ai të kthehet përsëri pas hekurave.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android