10minuta lajme shqip blue1
Si rrahet gazetarja gjatë emisionit!

10 Jun 2016

Ndonjëher edhe po të jesh gazetare është shum e vështirë.

Pasi që mund të marrësh kritika të shumta dhe ndonjëher edhe të sulomhesh si kjo e fundit që gjatë transmetimit në televizionin Telemundo 62.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android