10minuta lajme shqip blue1
Tigri në krahët e një gruaje?!!

12 Jun 2016

Shkoi në kopshtin zoologjik në Rusi dhe u frikësua për vdekje.

Ajo ishte duke qëndruar para kafazit mirëpo ajo i është afruar dhe ajo ishte tronditur por paneli i xhamit e kishte ndaluar tigrin dhe ajo kishte shpëtuar e palënduar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android