10minuta lajme shqip blue1
Sendviçi 17 sekondësh!

16 Jun 2016

Ndonëse në Londër mund të ndodh gjithçka.

Por kjo e fundit është një xhirim ku shihet një kuzhinier i cili përgatitë një sendviç dhe e mbështjell për 17 sekonda, ku është quajtur si shpejtësi e dritës.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android