10minuta lajme shqip blue1
Mishi apo buka!

18 Jun 2016

Herët në mëngjes ndodhi një aksident në New Yersay shum interesant.

Kjo ndodhi kur dy kamionin të mbushur për plot njëri me buk dhe tjetri me mish mirëpo pas përplasjes tërë sasit e ushqimit u shpërndan në rrugë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android