10minuta lajme shqip blue1
Hamburgeri i bluar !!

19 Jun 2016

Eksperimenti me hamburger pepsi dhe pomfrit.

Ata që janë adhurues të hamburgerave dhe mundohen ti largojn dhe nuk din se si vetem ta shikojnë këtë video dhe që nga ai moment nuk do të ju kujtohet asnjëher për të ngrënë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android