10minuta lajme shqip blue1
Si fluturuan karriget dhe tavolinat ?

22 Jun 2016

Ndonjëher edhe nëna natyrë dinë të tregohet e ashpër.

Kjo ndodhi në Miami të Shteteve të Bashkuara kur kishte erëra të forta dhe stuhi ku këto bënë që tavolinat dhe karriget që ishin në ballkonet e basnesave të bien në tokë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android