10minuta lajme shqip blue1
Kush ja kishte ngrënë ushqimin!

23 Jun 2016

Ndonjëher harrojmë se sa të zgjuar janë kafshët.

Kjo e fundit i ndodhi një zonjës që asaj i ishte zhdukur ushqimi dhe ajo ju drejtua qenëve të saj duke i pyetur se kish ja kishte ngrënë ushqimin Dentastix.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android