10minuta lajme shqip blue1
Erë e fuqishme!!

25 Jun 2016

Nganjëher edhe era e fortë është më të vërtet e fortë.

Kjo ndodhi në Rusi në një qytet të vogël ku është xhiruar një djalosh duke u rrëzuar nga biçikleta e tij, krejt kjo shkak i erës së fuqishme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android