10minuta lajme shqip blue1
Udhëtari pa mend apo pa tren!!

03 Jul 2016

Djaloshi humbi mendët duke pritur trenin.

Ndonëse të gjithëve mund të na ndodh të na vonohet treni mirëpo këtij nga Marseyide të Anglisë atij nuk i kishte ardhur fare, dhe pas një ore ai kishte dalur nga kontrolli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android