10minuta lajme shqip blue1
Cili më i fortë miu apo gjarpëri !!!

05 Jul 2016

Ai nuk është asgjë veq se një mi i vogël.

E tërë kjo ngjarje ndodhi në një skaj të rrugës kur një mi iu kishe kundërvënë gjarpirit i cili ia kishte rrëmbyer të voglin e saj, për më shum shikojeni edhe ju videon e mëposhtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android