10minuta lajme shqip blue1
Gjyshi ngreh pesha të rënda!!

08 Jul 2016

Ndonjëher mund të mbetemi të quditur edhe po të shkojm në fitnes.

Kjo ndodhi kur një gjysh ngreh pesha të rënda pranë një plazhi në Kaliforni, për më shum shikojeni edhe ju vetë video.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android