10minuta lajme shqip blue1
Atletja me taka!!

12 Jul 2016

Atletja braziliane ka treguar disa aftësi shum të jashtzakonshme.

Kjo e fundit quhet Raquel Benetti, dhe u ul në një divan pranë pishines dhe pa pritur ka filluar të ekzekutoj me topnë mënyr të quditshme, për më shum shikojeni videon e mëposhtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android