10minuta lajme shqip blue1
Tradhti e pa falshme!!

15 Jul 2016

Ndonjëher pasojat e tradhëtis janë shum të rënda.

Këtë gjë e pësoi një grua në Kinë kur atë e rrahën disa gra të tjera pasi ato e kishin zënë duke shkuar me një burr të martuar ato si dënim e kishin rrahur dhe zhveshur kurse në fund ato ja kishin prerë edhe flokët për më shum shikojeni edhe ju videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android