10minuta lajme shqip blue1
Femrat e pa kujdesshme!!

16 Jul 2016

Ndonjëher është për tu quditur dhe për tu pajtuar me mendimin e meshkujve.

Këtë mund ta shikoni në videon e postuar në kanalin tonë ku shihet një femër duke u parkuar a është e vërtet se ato nuk janë të afta për vetur apo është gënjeshtër.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android