10minuta lajme shqip blue1
Binjaket e quditshme !!

19 Jul 2016

Nuk mund ti dihet se qka është në gjendje të bëjë nëna natyrë.

Kjo e fundit është një ndodhi e ndodhur në Queensland të Australisë ku dy binjaket përveq që janë të njejta ato edhe flasin në të njejtën kohë dhe të njejtat fjalë, për më shum shikojeni edhe ju videon e postuar në kanalin e tonë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android