10minuta lajme shqip blue1
Nusja me biçikletë!!

20 Jul 2016

Nonjëher është për tu quditur edhe me nuset.

Ndodhia e rradhës ishte kur nusja me vello të bardhë doli me biçiklet mirëpo më e rëndësishmja ishte kur ajo u rrëzua nga biçikleta, për më shum shikojeni videon e postuar në kanalin tonë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android