10minuta lajme shqip blue1
Dhëndrri dhe vallëzimi i tij!!

22 Jul 2016

Ndonjëher jo vetëm nuset din të bëjnë befasira në dasmë.

Kjo e fundit ndodhi në Derry të Irlandës kur gjatë ceremonisë së darsmës dhëndrri me shok të tij i befasoi të ftuarit, për më shum shikojeni videon e postuar në kanalin tonë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android