10minuta lajme shqip blue1
Fantazma në taksi !!!

26 Jul 2016

Edhe pse të gjith themi se jemi të fort kjo nuk është e vërtet.

Vetëm në faktin se je duke hypur në një taksi krejt vetëm dhe pa pritur i bashkangjitet edhe një fantazëm kjo na bënë të tmerrohemi për më shum shikojeni videon e cila është xhiruar në një qytezë të Japonisë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android