10minuta lajme shqip blue1
Dashuria ska kufi !!!

28 Jul 2016

Ata ishin shum të dashuruar dhe qdo ditë ata shprehnin dashurin e tyre në mes veti.

Kjo i ndodhi Eleanor Martin dhe Daniel Hammond, të cilit një dit kishin dalur në kopshtin e tyre për të luajtur me top, mirëpo si e pësoi Eleanor nga i shoqi i saj kjo ju mbetet që ju ta shihni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android