10minuta lajme shqip blue1
Nuse me kamion

31 Jul 2016

Si duket jo të gjith femrat e kanë ëndërr kur të martohen të shkojn nuse me limozin apo karrocë me kuaj.

Femra e quajtur Hilli Fletcher nuse nga Anglia ka dashur ta befasoj të dashurin e saj në ditën e martesës i shkoi me kamionin e tij të punës, mirëpo si reagoi ai kjo ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android