10minuta lajme shqip blue1
Ahengu në burgë !!

02 Aug 2016

Ishte i dënuar për tërë jetën dhe ai kishte hyrë në botën e tij.

Ai bëri një aheng ku edhe të burgosurit e tjer i kishte shtyr ti mbushnin hundët  me drogë dhe kishte filmuar ku aty për aty edhe e kishte postuar në kanalin e YouTubes, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android