10minuta lajme shqip blue1
Si e piu urinën e vet...

06 Aug 2016

Ndonjëher nga inati je në gjendje të bëshë gjithqka.

Mirëpo në Tajvan në një supermarket një grua kishte hipur sipër banakut dhe e bëri urinën dhe e piu pasi që nuk e kishin lënë të futej në toalet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android