10minuta lajme shqip blue1
Vallëzimi i çuditshëm...

08 Aug 2016

Ndodh ndonjëher të kem rastësi të çuditshme sikurse kjo në Angli.

Një burrë ka veshur mantelin e bardhë dhe kishte lëshuar muzikë për të vallëzuar para gruas së tij ku ajo priste për të lindur.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android