10minuta lajme shqip blue1
Ndërtesa Trump me njerëz të ngjitur në xham !!!

11 Aug 2016

Nuk e kanë të lehët punën edhe policët sepse përballen me gjithqka.

Kjo ngjarje e fundit ndodhi kur arrestuan një 20 vjecar në Manhattan ku ai tentoi të ngjitej në ndërtesen e Trump, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android