10minuta lajme shqip blue1
68 vjeçarja me fuqi mahnitëse!

16 Aug 2016

Gjithnjë e më shum duhet të bindemi se femrat janë shum të fuqishme.

Këtë gjë na tregon edhe një 68 vjeçare e cila e kishte këmbën e amputuar ajo ngjitej në një mur të improvizuar ku edhe pasi i ra proteza ajo vazhdoi për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android