10minuta lajme shqip blue1
Asgjë nuk e ndal për pasionin ndaj lojës!

22 Aug 2016

Ai quhet Ibrahim Hamato dhe vjen nga Egjipti kur ai në moshë dy vjeçare ka humbur dy krahët.

Kjo gjë nuk e ndaloi atë për pasionin e tij që e kishte ndaj lojë së ping pongut, ku njëkohësisht ai është shum i talentuar dhe është stërvitur me ish-kampionin e ping pongut.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android