10minuta lajme shqip blue1
Shakat e Rio's

23 Aug 2016

Gjatë Rio's 2016 ka ndodhur shum gjëra interesante.

Shum gjëra kanë ndodhur gjatë Lojërav të fundit Olimpike kur ata ishin në emision të drejt për drejtë, për më shum shikojeni permbledhjen e bërë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android