10minuta lajme shqip blue1
Kur sërfi fillon të bëhet interesant...

24 Aug 2016

Të gjithë notarët kanë ëndërr të bëjnë xhiro me delfinë.

Por një grua që bënte kurse të sërfit sapo filloi orën asaj ju bashkuan disa delfinë gjë që të gjithë e kanë ëndërr këtë gjë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android