10minuta lajme shqip blue1
Qka ndodh kur e dashura të bënë kurth..

26 Aug 2016

Femra e cila ishte e inatosur me të dashurin vendos ti bëjë një kurth.

Ata shkuan mysafir në një hotel dhe i dashuri ktheht i dehur, mirëpo ajo e bënë të mendoj se ai kishte fjetur me një tranvesit, por si reagoi ai kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android