10minuta lajme shqip blue1
Oxhaku 256 metra pistë për gara të...

27 Aug 2016

Shum pak njerëz nuk kan guxim të ngasin biçikletë njërrotëshe.

Flaviu Cernescu dhe miku i tij Nikolai Ismail nuk e kanë këtë problem e aq më pak në lartësi prej 256 metra, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android