10minuta lajme shqip blue1
U kthye nga vdekja i lënduar...

30 Aug 2016

Ndonjëher edhe policia din të gabojn.

Sikur në rastin e postuar në Youtube ku ata të bijës së Lucero Gomar Ramos ja tregojn foto trupin e pajetë dhe në gjendje të keqe të babait, ku ai kishte vdekur, mirëpo qka ndodhi më pas shikojeni ju videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android