10minuta lajme shqip blue1
A shpëtoi i gjallë nga valët...

02 Sep 2016

Ndonjëher për tu bërë i famshëm provojn gjithqka njerëzit.

Ky i fundit është një adoleshent i cili është filmuar në një bregdet duke u hedhur në ujë e valë të rrëmbyeshme, mirëpo si shpëtoi ai kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android