10minuta lajme shqip blue1
Fitorja mund të jetë humbje...

03 Sep 2016

Ndonjëher kur mendon se je fitues mund të dështosh.

Kjo i ndodhi Jamie Wilkins i cili ishte pjes e një garës në çiklizëm dhe ai kishte menduar se ishte fitues dhe filloi festën më herët mirëpo si dështoi ai kjo ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android