10minuta lajme shqip blue1
Mësuesit me eskavator

05 Sep 2016

Për fëmijët ndonjëher është shum mire kur mësuesit e tyre mungojn.

Sidomos kur ka reshje shiu apo ndonjë stuhi siçë ndodhi në Vietnam, kur mësuesit mbetën anen tjetër të rrugës dhe nxënësit menduan se kishin ditë të lirë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android