10minuta lajme shqip blue1
Peshku në tokë...

08 Sep 2016

Dëshira për mbijetesë është e madhe, dhe të gjith dëshirojn të jetojnë.

Këtë më së miri na tregon një video e xhiruar në Kinë kur një peshk kishte lëvizur nëpër tokë të thatë deri sa e ka gjetur pellgun.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android