10minuta lajme shqip blue1
Dëshira për vajzë arrin 20 vjet ...

10 Sep 2016

Si duket një çift ka dëshir të bëjnë një vajzë.

Mirëpo si duket ata që 20 vjet janë duke u munduar të lindin një vajzë, por ata deri sa kan provuar kan bërë vetëm 13 djemë, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android