10minuta lajme shqip blue1
Flokëverdhi që përjeton motoçikleta...

12 Sep 2016

Ndonjëher apo edhe shum her fëmijët janë ata që i përjetojn gjërat më shum.

Ai quhet Logan Cox i cili është dërguar nga prindërit e tij në Angli ku po zhvillohej një garë me motoçikleta mirëpo si e përjetoi ai këtë gjë ndiqeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android