10minuta lajme shqip blue1
Obama falenderon Obamen !!!

14 Sep 2016

Gjithkush mund ta livdojë veten mirëpo sikur presidenti Obama jo.

Ai tha “Më shumë amerikanë janë duke punuar, të hyrat janë duke u rritur, varfëria po bie… dhe gazi është dy dollarë për galon”, ka thënë Obama për të mos ndaluar me kaq. “Faleminderit Obama”, ka thënë më tej ai. Mirëpo si ka reaguar publiku kjo ju mbetet q“Më shumë amerikanë janë duke punuar, të hyrat janë duke u rritur, varfëria po bie… dhe gazi është dy dollarë për galon”, ka thënë Obama për të mos ndaluar me kaq. “Faleminderit Obama”, ka thënë më tej ai. ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android