10minuta lajme shqip blue1
4 vjeçari në lumë

18 Sep 2016

Ndonjëher është keq edhe po të kem të dashur.

Kjo e fundit vjen nga Washingtoni i Shteteve të Bashkuara kur i dashuri i saj ja hedhë fëmijën nga një urë në lumë, por cila ishte arsyeja kjo ju mbetet që ju ta shihni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android