10minuta lajme shqip blue1
Propozimi në letra...

19 Sep 2016

Të gjithë femrat e kanë ëndërr propozimin për martes.

Dhe jemi mësuar ti shofim meshkujt në njërin gju për propozim mirëpo ky i fundit e bëri diqka më ndryshe dhe që na qudit të gjithëve, por se qfar bëri ai kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android