10minuta lajme shqip blue1
Diçka më ndryshe se të tjerët...

22 Sep 2016

Ndonjëher të gjithëve mund të na ndodhin të pa pritura.

Kjo e fundit që ndodhi ishte në një qendër tregtare në Amsterdam kur një grua tentoi të ngjitej në anën e kundër të shkallëve lëvizëse.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android