10minuta lajme shqip blue1




Marimanga nga bananja...

23 Sep 2016

Ndonjherë mund të ndodh gjithqka mirëpo në ushqim.

Ajo quhet Kiersta Rhea dhe vjen nga Shtetet e Bashkuara kur e kishte filmuar momentin kur nga bananja e djalit të saj doli një marimangë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android