10minuta lajme shqip blue1
E vdekur para 300 vitesh i hapi sytë

25 Sep 2016

Ndonjëher edhe e vdekura i hap sytë.

Në Katedralen Guadalajara në Meksik ka ndodh që trupi i të Shenjtës së Pafajshme që ishte mbytyr para 300 vitesh i hapi sytë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android