10minuta lajme shqip blue1




Dreka e gruas...

26 Sep 2016

Ndonjëher do të na duket e pamundur që nga ballkoni ta marrim dreken.

Mirëpo një burr i cili kishte harruar ta marrë me veti dreken që ja kishte bërë gruaja për pun nga përtesa i thot ta hedh nga dritarja mirëpo a ja del mban kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android