10minuta lajme shqip blue1
Droni që ndalon fluturimet...

28 Sep 2016

Ndonjëher kur diqka është e ndaluar është e ndaluar.

Sikurse sot që ndodhi në hapsirën ajrore të Aeroportit ndërkombëtar të Dubait, kur kalonte një dron dhe përshkak të kësaj gjëje të pa autorizuar ndaluan fluturimet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android