10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi që pinte cigare ja se si është bërë tash...

30 Sep 2016

Ndonëse na shokoi të gjithëve lajmi i dy vjeçarit nga Indonezia kur filloi të pinte cigare.

Por nga shqetësimi i djaloshit 2 vjeçar shteti Indonezia morri masa dhe e dërguan në një qendër rehabilitimi dhe aty ai nuk qëndronte i qetë dhe shkaktonte tjera probleme, mirëpo ai fal mjekëve po bënë tashmë një jetë të shëndetshme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android