10minuta lajme shqip blue1
Mësuesi rrah nxënësit e tij ...

01 Oct 2016

Ai ai është ligjërues i gjuhës angleze dhe quhet Pradeep Arora.

Mirëpo ai përkundër faktit që është mësimdhënës i mire ai i rrah mizorisht nxënësit dhe i qëllon me shkop.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android